• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Do SPA we dwoje?
Dzień dobry wszystkim… Nieśmiały .  Chciałabym  zabrać na romantyczny weekend do SPA mojego boya Cwaniak , boje się tylko, że się nie zgodzi bo to taki typ, no wiecie męskiego faceta, co to tylko piłka nożna i piłka nożna... Nie chciałabym żeby się tam nudził, a już na pewno wyśmiewał ze mnie gdy będziemy cali wysmarowani jakąś glinką czy bóg wie czym.. Zdezorientowany . No i teraz moje pytanie do Pań i Panów, którzy kiedykolwiek wykupili taki pakiet dla dwojga.. Huh . Czy facetowi może się to podobać? Pakiet, który mnie interesuje zawiera masaż relaksacyjny dla dwojga, kąpiel kwiatową oraz odnowę biologiczna on i ona. Poza tym to romantyczna kolacja i takie tam... Nieśmiały Bardzo bym chciała spróbować, ale no boje się jego reakcji.. Niezdecydowany . Opiszcie jak wasi mężczyźni reagowali na tego typu pomysły... Huh
  Odpowiedz
Jeżeli Tobie na tym zależy to kochający facet, choćby nie wiem jak bardzo był "męski" zrobi to dla ciebie i pójdzie na te wszystkie kolacje i masaże. Już sam fakt, ze boisz się go zapytać świadczy o tym, ze coś tu jest nie halo. Nie dość, ze chcesz coś zrobić dla waszego związku to on miałby cie wyśmiać, bo to nie jest oglądanie meczu z kumplami?! xO Dziewczyno, trochę więcej pewności siebie, na pewno nie jeden facet marzy o tym żeby siedzieć z tobą w kwiatowej kąpieli... Uśmiech Jak mu się to nie podoba to porzuć dupka i po sprawie, niech się żeni z drużyną piłkarską, o! Uśmiech Uśmiech Uśmiech Uśmiech Uśmiech Uśmiech Uśmiech Uśmiech
  Odpowiedz
Oho ho ho, facet nie chce do SPA to od razu najgorsza szowinistyczna świnia. Taa jasne. A ty chodzisz z nim na te piłkarskie mecze? Nie? To może on tez wcale nie musi z tobą łazić po jakichś salonach odnowy biologicznej. Może jest naturalnie piękny i nie potrzebuje trzystu tysięcy zabiegów dziennie żeby wyglądem nie odstraszać, jak niektóre z was "piękne" panie. Spytaj go, jak powie nie, to nie rozpaczaj, tylko weź do tego spa psiapsiółę. Pomyśl całe dwa dni plotkowania o tym, jacy to faceci są beznadziejni i jak to bez nas byście sobie w życiu nie poradziły. HIHI. Mam nadzieję, że pomogłem.
  Odpowiedz
SPA jest spoko i myślę, że jak raz go tam zaciągniesz to z pewnością polubi taką rozrywkę. Może nie nazywaj przy nim tego jako SPA, a powiedz mu, że idziecie na masaż, albo zabiegi odżywiające organizm. Czasem zmiana nazwy może czynić cuda. Oczko
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości