• 1 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Domowe maseczki
Hejka dziewczynki,

czy używacie maseczek, które same robicie domowymi sposobami? Ja osobiście kilka razy próbowałam i strasznie mi się podobało  Serce Może powymieniamy się w tym wątku przepisami na domowe maseczki. Dopisujcie tylko, moje drogie, do jakiego typu cery jest maseczko, którą polecacie.  Zawstydzony
  Odpowiedz
Ja zazwyczaj jeśli już stosuję jakieś maseczki domowej roboty to te najprostsze. W sumie zwykle to właśnie proste sposoby dają najlepsze efekty. Ja swoją maseczkę robię z oliwy z oliwek z kroplami cytryny i żółtkiem jajka. Przepis babci. Oczywiście mowa o maseczce do włosów. Trzyma się ją 15min pod kompresem i ma się piękne i lśniące włosy. Znam też różnego rodzaju płukanki.

Co do twarzy to u mnie najlepiej sprawują się okłady z ogórków. Może to nie maseczka, ale rezultaty są niezłe. Zwłaszcza gdy ma się cienie pod oczami. A tak ogólnie do skóry twarzy to u mnie najlepiej działa krem nivea, żadnych maseczek po nim nie potrzebuję.
  Odpowiedz
Ja najczęściej kupuję glinkę do maseczek i sama je przygotowuje. Super odświeżające i przyjemne dla skóry twarzy.
Śmieje­cie się ze mnie, bo jes­tem in­ny. Ja się śmieję z was, bo wszys­cy jes­teście ta­cy sami.

J. Davis
  Odpowiedz
U mnie najlepsza maseczką do twarzy jest krem nivea xD

Nic mi więcej nie potrzeba, kremik dobry i na noc i na dzień i świetny na duże mrozy.
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości