Urodomania
Liposukcja ultradźwiękami - Wersja do druku

+- Urodomania (http://urodomania.pl)
+-- Dział: Medycyna Estetyczna (http://urodomania.pl/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Innowacyjne zabiegi (http://urodomania.pl/forumdisplay.php?fid=21)
+--- Wątek: Liposukcja ultradźwiękami (/showthread.php?tid=68)Liposukcja ultradźwiękami - Martyna22_22 - 10-21-2016

Liposukcja ultradźwiękowa ma na celu wyszczuplenie całego ciała oraz redukcję cellulitu. Raczej nie pomoże osobom otyłym czy ze znaczną nadwagą. Zabieg ten jest dużo mniej bolesny i nieinwazyjny, co odróżnia go od tradycyjnego zabiegu liposukcji. W trakcie wykonywania zabiegu stosuje się ultradźwięki, które mają oddzielić tkankę tłuszczową od innych tkanek. Można nakierować energię ultradźwięków na miejsce, z którego chcemy pozbyć się nadmiaru tłuszczy - co sprawia, ze metoda ta jest bardzo precyzyjna. Raz usunięty tłuszcz już nie powróci w dane miejsce. 

  Pomysł Pomysł Pomysł Pomysł Pomysł Pomysł Pomysł Pomysł Pomysł

Tyle w teorii, którą znalazłam w internecie. Chyba zdecyduję się na taki zabieg, chociaż boje się, że jednak może trochę boleć. Aha, no i jest dosyć drogi, więc chce upewnić się, że warto. Któraś z dziewczyn obecnych na forum próbowała i może zdradzić czy efekty faktycznie były tak spektakularne jak się czyta na niektórych forach?  Huh


RE: Liposukcja ultradźwiękami - jezemix - 10-21-2016

Miałam koleżankę, która poddała się temu zabiegowi (chociaż moim zdaniem nigdy go nie potrzebowała, miała po prostu piękne kobiece kształty Oczko i chyba była całkiem zadowolona z efektów. Podobno po tym zabiegu poszła na tydzień na l4, ale czuła się całkiem dobrze.