Urodomania
Domowe sposoby na wybielanie zębów - Wersja do druku

+- Urodomania (http://urodomania.pl)
+-- Dział: Piękny Uśmiech (http://urodomania.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Wybielanie zębów (http://urodomania.pl/forumdisplay.php?fid=31)
+--- Wątek: Domowe sposoby na wybielanie zębów (/showthread.php?tid=3)Domowe sposoby na wybielanie zębów - Śliwka9 - 10-06-2016

Znacie może jakieś domowe sposoby, aby moje ząbki były bardziej białe, bo w tej chwili daleko im od ideału...


RE: Domowe sposoby na wybielanie zębów - Krzysss8 - 10-06-2016

Masakra Śliweczko, ja bym raczej na Twoim miejscu poszedł do jakiegoś porządnego dentysty, albo przynajmniej kupił w drogerii profesjonalne pasty wybielające czy coś, a nie zastanawiał się nad stosowaniem jakichś zabobonnych domowych metod. Bez przesady, takie drogie znowu te preparaty nie są. Aha i jeszcze możesz profilaktycznie przestać pić kawę czy herbatę (jeśli pijesz) i palić papierosy (jeśli palisz).


RE: Domowe sposoby na wybielanie zębów - 22Sara - 10-14-2016

Z domowych to chyba najlepsze będzie mycie zębów...

A tak na poważnie żadne domowe sposoby nie dadzą takiego efektu jak po zabiegu u stomatologa. Jednak po nim trzeba bardzo uważać, bo ząbki są podatne na przebarwienia.
Ja ostatnio kupiłam sobie pastę - aktywator wybielania, którą się stosuje po użyciu normalnej pasty. Minął tydzień i widzę rezultaty, choć nie są jakieś super widoczne, ale mnie wystarczy na razie.


RE: Domowe sposoby na wybielanie zębów - Wojciech - 12-14-2016

Czasem warto od rzucenia kawy, papierosów i innych używek, które powodują żółknięcie zębów. Zanim je zaczniesz wybielać (nawet domowymi sposobami) to usuń u dentysty kamień nazębny - inaczej nic nie będzie z żadnej metody wybielania zębów.


RE: Domowe sposoby na wybielanie zębów - kasik_k - 02-20-2017

(10-06-2016, 01:35 PM)Krzysss8 napisał(a): Masakra Śliweczko, ja bym raczej na Twoim miejscu poszedł do jakiegoś porządnego dentysty, albo przynajmniej kupił w drogerii profesjonalne pasty wybielające czy coś, a nie zastanawiał się nad stosowaniem jakichś zabobonnych domowych metod. Bez przesady, takie drogie znowu te preparaty nie są. Aha i jeszcze możesz profilaktycznie przestać pić kawę czy herbatę (jeśli pijesz) i palić papierosy (jeśli palisz).

Ja tam wierze w "domowe sposoby", wiele ludzi uważa to za pic, ale to dlatego tylko że chcą natychmiastowego efektu. Taki można uzyskać tylko w gabinecie stomatologicznym. Jeśli się ma cierpliwość i jest się systematycznym to i samemu można zadbać o piękny uśmiech. Jak wspomniał krzysss8 najlepiej zacząć od ograniczenia kawy i fajek. Ja kupiłam w rosmannie pastę wybielającą, efekty były widoczne dopiero po około miesiącu codziennego szczotkowania, za to efekt trzyma się aż do teraz, więc polecam Uśmiech
Trochę samozaparcia i dyscypliny i można mieć śnieżnobiały uśmiech Uśmiech