Urodomania

Pełna wersja: Czy przedłużanie włosów metodą Clip-In się opłaca?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Chciałabym przedłużyć sobie włosy metodą Clip-In. Przyznam jednak, ze zaczęłam sprawdzać ceny i jestem trochę zszokowana. Jest to dosyć droga zabawa, zwłaszcza że przecież nie jest to trwała metoda. Mi chodzi głównie o to, żeby się dobrze prezentować na weselu siostry. Teraz zastanawiam się czy to się w ogóle opłaca, skoro to tylko jedna noc, a potem przedłużki będą do wyrzucenia... Co doradzacie dziewczęta? 
Hmm, nie wiem czy tak od razu musisz się pozbywać tych przedłużek. Jeśli ci się spodobają możesz je przecież ponosić dłużej. Nie wiem z jakiego miasta jesteś, ale w moim mieście można znaleźć miejsca w których robią clip in naprawdę tanio, chociażby na wysepce w galerii handlowej jest takie stoisko. Może spróbuj szukać niekoniecznie w ekskluzywnych salonach fryzjerskich. Uwierz takie przedłużanie to żadna filozofia i nie jest w stanie ci to zniszczyć włosów.
Według mnie żadne włosy nie będą tak piękne jak naturalne. Warto poświęcić trochę czasu i zapuścić własne. Dobra odżywka i okłady i ma się mocne, grube i piękne włoski Uśmiech