Urodomania

Pełna wersja: Domowe sposoby na wybielanie zębów
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Znacie może jakieś domowe sposoby, aby moje ząbki były bardziej białe, bo w tej chwili daleko im od ideału...
Masakra Śliweczko, ja bym raczej na Twoim miejscu poszedł do jakiegoś porządnego dentysty, albo przynajmniej kupił w drogerii profesjonalne pasty wybielające czy coś, a nie zastanawiał się nad stosowaniem jakichś zabobonnych domowych metod. Bez przesady, takie drogie znowu te preparaty nie są. Aha i jeszcze możesz profilaktycznie przestać pić kawę czy herbatę (jeśli pijesz) i palić papierosy (jeśli palisz).
Z domowych to chyba najlepsze będzie mycie zębów...

A tak na poważnie żadne domowe sposoby nie dadzą takiego efektu jak po zabiegu u stomatologa. Jednak po nim trzeba bardzo uważać, bo ząbki są podatne na przebarwienia.
Ja ostatnio kupiłam sobie pastę - aktywator wybielania, którą się stosuje po użyciu normalnej pasty. Minął tydzień i widzę rezultaty, choć nie są jakieś super widoczne, ale mnie wystarczy na razie.
Czasem warto od rzucenia kawy, papierosów i innych używek, które powodują żółknięcie zębów. Zanim je zaczniesz wybielać (nawet domowymi sposobami) to usuń u dentysty kamień nazębny - inaczej nic nie będzie z żadnej metody wybielania zębów.
(10-06-2016, 01:35 PM)Krzysss8 napisał(a): [ -> ]Masakra Śliweczko, ja bym raczej na Twoim miejscu poszedł do jakiegoś porządnego dentysty, albo przynajmniej kupił w drogerii profesjonalne pasty wybielające czy coś, a nie zastanawiał się nad stosowaniem jakichś zabobonnych domowych metod. Bez przesady, takie drogie znowu te preparaty nie są. Aha i jeszcze możesz profilaktycznie przestać pić kawę czy herbatę (jeśli pijesz) i palić papierosy (jeśli palisz).

Ja tam wierze w "domowe sposoby", wiele ludzi uważa to za pic, ale to dlatego tylko że chcą natychmiastowego efektu. Taki można uzyskać tylko w gabinecie stomatologicznym. Jeśli się ma cierpliwość i jest się systematycznym to i samemu można zadbać o piękny uśmiech. Jak wspomniał krzysss8 najlepiej zacząć od ograniczenia kawy i fajek. Ja kupiłam w rosmannie pastę wybielającą, efekty były widoczne dopiero po około miesiącu codziennego szczotkowania, za to efekt trzyma się aż do teraz, więc polecam Uśmiech
Trochę samozaparcia i dyscypliny i można mieć śnieżnobiały uśmiech Uśmiech